Промінь AK належить куту BAD. Знайдіть кути ВАК i DAK, якщо кут ВАК у 7 разів менший від кута

DAKi BAD = 72°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Саша.

Ответ:

<ВАК=9°

<ДАК=63°

Объяснение:

<ДАК=7<ВАК

<ВАД =<ДАК+<ВАК=72°

7<ВАК+<ВАК=72°

<ВАК=72/8=9°

<ДАК=9*7=63°