Периметр квадрата дорівнює 24 см. Знайти відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його

сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Dziabenko Diana.

Ответ:

3 см

Объяснение:

Сторона квадрата 24/4=6

Краска перетинудіагоналей вівновіддалена від сторін

Тому відстань дорівнює півсторон =6/2=3 см