промінь ділить розгорнутий кут на два кути, один з яких у 5 разів менший від другого. знайдіть

утворені кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Артем.

Ответ:

Нехай, перший кут = х°, тоді другий 5х

Рівняння:

х+5х=180

6х=180

х=180/6

х=30° - перший кут

5*30=150° - другий кут

Объяснение: