Промінь SE проходить між сторонами кута АSB, який дорівнюе 94°. Знайдіть кути ESA i ESB, якщо кут

ESA на 32° менший від кута ESВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рига Маряна.

Ответ:

<ЕSA=31°

<FSB=63°

Объяснение:

2x+32=94

x=(94-32)/2=31°

<ЕSA=31°

<FSB=63°