СРОЧНО ПРОШУ Обчисліть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 6 см і 8 см, а кут між ними -

45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Мак Юлия.

Объяснение:

S=(a×b×sin(гамма)) /2

S=(6×8×sin45)/2=24×(корень2)/2=

=12×корень2