Радіус кола, описаного навколо трикутника МКР. дорівнює 5 cm, sin M=0,7. Знайдіть сторону КР.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Аружан.

Ответ:

7 см

Объяснение:

За теор. син.

\frac{KP}{sinM}=2R => KP=2*R*sinM=2*5*0,7=10*0,7=7