чи проходить пряма задана рівнянням 6x-5y-10=0 через точки A(-5;-8) B(1;-0,8) C(4;4) D(0;-2)

E(-3;-2)

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

А)+ В)+ С)- Д)+ Е)-

Объяснение:

щоб дізнатись проходить чи ні, підставляємо координату х замість х, координату у замість у, якщо рівність вірна то проходить, якщо ні то ні

А) 6*(-5)-5*(-8)-10=-30+40-10=0 - проходить

В) 6*1-5*(-0,8)-10=6+4-10=0 - проходить

С) 6*4-5*4-10=24-20-10=-6 - не проходить

Д) 6*0-5*(-2)-10=0+10-10=0 - проходить

Е) 6*(-3)-5*(-2)-10=-18+10-10=-18 - не проходить