кути чотирикуиника відносяться як 4:5:5:4. Знайти градусну міру меншого кута чотирикутника помогите

срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Ирина.

∠ 1 = 4x ; ∠ 2 = 5x ; ∠ 3 = 5x ; ∠ 4x ; ∠ 1 + ∠ 2 + ∠ 3 + ∠ 4 = 360° ⇒ 4x + 5x + 5x + 4x = 360 ; 18x = 360 ; x = 360 : 18 ; x = 20 ⇒ ∠ 1 = 4x = 4 * 20 = 80° ; ∠ 2 = 5x = 5 * 20 = 100° ; ∠ 3 = 5x = 5 * 20 = 100° ; ∠ 4 = 4x = 4 * 20 = 80° ⇒ 80° - наименьший угол.