пожалуйста срочно!!!!! одна із сторін прямокутника дорівнює 16см а його периметр 80 см. Знайдіть

сторони даного прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.

Ответ:

16 см    24 см

Объяснение:

Напівпериметр 80:2=40 см.

Невідома сторона х см, тоді

х+16=40

х=40-16=24