Синус кута у 5 разів менший за його косинус.Знайдіть тангенс цього кута Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.

Ответ:

SIN (a) = x

Тоді COS (a) = 5x

TG = x/5x=1/5

Объяснение: