Знайдіть найбільшу висоту трикутника зі сторонами 5 см ,6см,9см​


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Саша.

Ответ:

4√2см

Объяснение:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c))

p=(a+b+c)/2=(5+6+9)/2=20/2=10см полупериметр.

S=√(10(10-5)(10-6)(10-9))=√(10*5*4*1)=√200=

=10√2 см²

Большая высота проведена к меньшей стороне.

S=1/2*a*h, где а=5см меньшая сторона.

h=2*S/a=2*10√2/5=4√2см

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

4√2 см.

Объяснение:

Знаходимо площу трикутника за формулою Герона:

р=(5+6+9)/2=10 см.

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)=√(10*5*4*1)=√200=10√2 см²

Найбільша висота трикутника та, що проведена до найменшої сторони, отже

1/2 * 5 * h = 10√2

5h=20√2

h=4√2 cм