сума двох із із чотирьох кутів які утворені при перетині двох прямих дорівнює одному з них.

Знайдіть ці кути

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Елена.

Ответ:

60°   120°   60°   120°

Объяснение:

Нехай ∠1+∠3=∠2;   ∠1=∠3=х°,  тоді ∠2=∠4=2х°

х+х+2х+2х=360;  6х=360;  х=60

∠1=∠3=60°  

∠2=∠4=60*2=120°