Знайдіть периметр чотирикутника,якщо його сторини пропорційні числам 3,5,6 і 10 а різниця між

найбільшою і найменшою сторонами дорівнює 21 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

72 см

Объяснение:

Нехай сторони трикутника 3х см, 5х см, 6х см, 10х см, тоді

10х-3х=21

7х=21

х=3

Перша сторона 3*3=9 см, друга сторона 5*3=15 см, третя сторона 6*3=18 см, четверта сторона 10*3=30 см.

Р=9+15+18+30=72 см