У рівнобічній трапеції бічна сторона дорівнює меншій основі, а діагональ утворює із цією основою

кут 20°. Знайдіть кути трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметсафин Макс.

Ответ:

40°    140°    40°     140°

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, КМ=РТ, КМ=МР, КР - діагональ, ∠МРК=20°. Знайти кути трапеції.

ΔКМР - рівнобедрений за умовою, тому ∠МКР=∠МРК=20°

∠КМР=180-20-20=140°

Сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, становить 180°, тому ∠МКТ=∠РТК=180-140=40°