Знайти довжину відрізка AB та кординати його середини, якщо A(-4,3)B(0,6)


Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анастасия.

Ответ:

довжина відрізка АВ=5

середина С (-2;4.5)

Объяснение:

Довжина відрізка:

АВ=/корінь(0-4)²+(6-3)²=/корінь(-4)²+3²=/корінь16+9=5

Середина:

С (х;у)

Хс=Ха+Хв/2= -4+0/2= -2

Ус=Уа+Ув= 3+6/2 = 4,5

С (-2;4,5)