Дві сторони трикутника дорівнюють відповідно 3корень2 см і 6 см а кут між ними становить 45градусів

чому дорівнюе третя сторона трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

Объяснение:

Нехай третя сторона х см, тоді за теоремою косинусів

х²=(3√2)²+6²-2*3√2*6*√2/2=18+36-36=18

х=√18 см