Сторони прямокутника відносяться як 2 : 5 знайти сторони прямокутника якщо його периметр 42 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Перваков Витя.

Ответ:

1)2*6=12; 2)5*6=30

Объяснение:

Складаємо рівняння

2х+5х=42

7х=42

х=6

Отже, 2*6=12; 5*6=30

Вроді таа