6. Кути DEF i MEF – суміжні, промінь EK – бісектриса кута DEF, кут KEF на 54° менши від кута MEF.

Знайдіть кути DЕF MEF.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Егор.

Ответ:

MEF=96, DEF=84

Объяснение:

якщо KEF=x, то DEF=2х

MEF=x+54

2x+x+54=180

3x=180-54

x=126:3

x=42

MEF=42+54=96

DEF=42*2=84