Точка Споділяє відрізок AB у відношенні АС : CB = 5:3. Знайдіть довжини відрізків АВ СВЯкщо AC = 15

см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сочинская Анна.

Объяснение:

AC = 5x = 15 см

x=3

CB = 3x = 9 см

AB=AC+CB=15+9=24 см