Доведіт що вектори q (2;3) і p (-3;2) є перпендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Сенникова Александра.

q(2;3)

p(-3;2)

qp=2(-3)+3*2=-6+6=0

Коли скалярний добуток =0, то вектори є перпендикулярними