Градусні міри суміжних кутів пропорційні числам 4 і 5. Знайдіть більший кут ​


Ответы на вопрос

Отвечает Адеев Коля.

Сума суміжних кутів = 360°

(4k+5k)*2=360° (оскільки протилежні кути рівні)

18k=360°

k=360°/18=20

4*20°=80° - менший кут

5*20°=100° - більший кут

Отвечает Асланов Мухаммед.

<1=4х; <2=5х; <1+<2=180°; 4х+5х=180; 9х=180; х=180÷9=20; <1=4х=4*20=80°; <2=5х=5*20=100°.