Апофема правильної трикутної піраміди дорівнює 6 см та утворює з площиною основы кут 60° Знайти

площу бічної поверхні піраміди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скудина Соня.

Ответ:

54√3см²

Объяснение:

KO=MK/2=6/2=3 см (катет против угла 30°

КО=r, радиус вписанной окружности.

АВ=КО*2√3=3*2√3=6√3 см.

Росн=3*АВ=3*6√3=18√3см.

Sбок=1/2*Росн*МК=1/2*18√3*6=54√3см²