Сторона правильного шестикутника 18 см.Знайдіть площу цього шестикутника. У відповідь запишіть

частку від площі шестикутника і кореня квадратного з 3 , тільки число. Ответы1088136324

Ответы на вопрос

Отвечает Канарбик Карина.

Ответ:

486

Объяснение:

S=1,5*a²√3, где а=18см.

S=1,5*18²√3=486√3см²

Частка S/√3=486√3/√3=486