Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює 56 см а основа відноситься

до бічної сторони як 2:3​ даю 35 баллів

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Миша.

Ответ:

21 см    21 см    14 см

Объяснение:

Бічні сторони по 3х см, основа 2х см.

3х+3х+2х=56

8х=56

х=7

Бічні сторони по 7*3=21 см, основа 7*2=14 см