Складіть рівняння прямої, яка проходить через точки N (0; 4) і Р(-2; 2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Баліцька Віка.

\bf~\displaystyle~~\frac{x-x_1}{x_2-x_1}=\frac{y-y_1}{y_2-y_1}\Longleftrightarrow~x_1=0~;~y_1=4~;~x_2=-2~;~y_2=2\Longrightarrow~\\\Longrightarrow~\frac{x-0}{-2-0}=\frac{y-4}{2-4}\Longleftrightarrow~\frac{x}{-2}=\frac{y-4}{-2}\Longleftrightarrow~x=y-4\Longleftrightarrow~\boxed{\tt~y=x+4} .