Знайдіть суміжні кути якщо їх градусні міри відносяться як 14 : 22​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацегорова Мария.

Ответ:

Объяснение:Нехай кутА 14х, тоді кутБ 22х

Сума суміжних кутів 180

Маємо рівняння:

14х+22х=180

36х=180

Х=5

Кут А= 5*14=70

Кут Б=5*22=110

Отвечает Петров Артём.

Ответ: 110°, 70°

Объяснение: на фото