Периметр трикутника ABC дорівнює 18 см. знайдить периметр трикутника, вершинами якого е середні

лінії трикутника ABC

Ответы на вопрос

Отвечает Жарков Илья.

Відповідь:

Одна сторона трикутника АВС дорівнює 6 так як 18/3=6

Середня лінія трикутника дорівнює \frac{1}{2}*6=3

Тому трикутник вершинами якого є середні лінії трикутника АВС буде:

Р=3+3+3=9 см