Один із суміжних кутів на 46 градусів більший від другого знайдіть кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Бакшинов Эдик.

 \angle1 = x \\  \angle2 = x + 46 \\  \angle1 +  \angle2 = 180 {}^{ \circ}  \\ x + x + 46 = 180 \\ 2x  + 46 = 180 \\ 2x = 180 - 46 \\ 2x = 134 \\ x = 134 \div 2 = 67 \to \\  \to \angle1 = 67 {}^{ \circ}   \\  \angle2 = 67 + 46 = 113 {}^{ \circ}