Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, що утворилися при перетині

двох паралельних прямих січною, якщо: 1) один з них на 40 градусів більший за другий; 2) їх градусні міри відносяться як 4:11.

Ответы на вопрос

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:Сумма внутренних односторонних углов равна 180 градусов

Номер 1

(180-40):2=140:2=70

<1=70 градусов

<2=70+40=110 градусов

Номер 2

4+11=15 частей

Одна часть равна

180:15=12

<1=12•4=48 градусов

<2=12•11=132 градуса

Можно решить через Х

<1=4Х

<2=11Х

4Х+11Х=180 градусов

15Х=180

Х=180:15

Х=12

<1=12•4=48 градусов

<2=12•11=132 градуса

Объяснение: