Який з даних звичайних дробів можна перетворити у скінченний десятковий? 2/3 5/12 29/300 18/150


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Вероника.

Який з даних звичайних дробів можна перетворити у скінченний десятковий?

Правильна відповідь

2/3= приблизно 0,666667...

5/12= приблизно 0,416667...

29/300= приблизно 0,0966667...

18/150=3,25

Оскільки перетворити у скінченний десятковий дріб вдалося тільки 18/150,бо всі інші при перетворенні у десятковий дріб є нескінченними десятковими дробами,то правильна відповідь : 18/150,бо при перетворенні у десятковий дріб дорівнює 3,25

Отвечает Садакова Анастасия.

\bf~\displaystyle~\frac{2}{3}=2:3\approx0,666667\Longrightarrow~ нельзя;

\displaystyle~\tt~\frac{5}{12}=5:12\approx0,416667\Longrightarrow~ нельзя;

\displaystyle~\sf~\frac{29}{300}=29:300\approx~0,0966667\Longrightarrow~ нельзя;

\boxed{\frac{18}{150}=\frac{18:6}{150:6}=\frac{3}{25}  =3:25=0,12 } \Longrightarrow~ можно.