Срочнооооо!!!!!!!!! Один із ВНУТРІШНІХ ОДНОСТОРОННІХ Кнтів, утворених при перетин двох прямих

січною, у п'ять разів менший від іншого. Визначте ці кути. 8. Внутрiшнi односторонні кути, утворені при перетині двох паралельних прямих ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

30°, 150°

Объяснение:

Пусть один из углов равен х, тогда 2й - 5х. При пересечении двух параллельных прямых секущей сумма односторонних углов равна 180°. Значит х+5х=180

6х=180

х=180/6=30°

5х=5*30=150°