На колі з центром Олежать три точки А, В, С. Дуга AnC дорівнює 68° . Знайти величину кутів ABC і

АОС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Відповідь:

1) ∠АОС-Центральний⇒дуга АВС= ∠АОС=84º.

2) дуга АС=360º-дуга АВС=360º-68º=292º.

3) ∠АВС-вписаний⇒ ⇒ АВС=половині дуги АС=292/2=146º.

Відповідь: 84º, 146º