1.Знайдіть сторону АС трикутника АВС, якщо АВ = 7 см, ВС = 13 см. ZA = 120°. 2. Основа і бічна

сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 6 : 5. Знайдіть радіус описаного кола, якщо периметр трикутника дорівнює 64 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Кристина.

Ответ:

1.Р=5+7+5=17см

2.(27-13)÷2=7см

3.180-(37×2)=106градусів

4. Пусть основание равно х-2, а боковая сторона х

Тогда:

1)х+х+х-2=31

3х=33

х=33÷3

х=11

2)11-2=9

Подставим :

9+11+11=31

Объяснение: