Знайти координати і модуль вектора АВ якщо А(2;4), В(7;0)будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Мячикова Мария.

Ответ:

(5;-4) -координати

√41 - модуль вектора

Объяснение:

Координати вектора можна визначити, якщо відомі координати початкової та кінцевої точок вектора A(x1;y1) і B(x2;y2).

 

Вектор АВ→ с координатами:  (x2−x1;y2−y1) = (7-2; 0-4) = (5;-4)

Модуль (довжина) вектора AB→ розраховується за формулою:

∣AB→∣=√(x²+y²) ,  x,y - координати АВ

∣AB→∣= √(5²+(-4)²)=√(25+16) = √41