Висота конуса дорівнює 15 см, а радіус його основи - 10 см. На відстані 3 см від вершини конуса

проведено площину, перпендикулярну до осі, яка перетинає бічну поверхню по колу. Знайдіть радіус перерізу та довжину кола, що утворилося в перерізі

Ответы на вопрос

Отвечает Барашева Яна.

Радіус на відстані 3 см від вершини:

10/15*3=2/3*3=2см

Довіжина кола 2*pi*R:

2*2*pi=4*pi≈12,57 см