Градусні міри суміжних кутів пропорційнічислам 7 і 2.Знайти більші з цих кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Сумма суміжних 180. Нехай одна частинка буде х. Тоді 7х+2х=180. 9х=180

х = 180%9 = 20.

Більший = 20*7 = 140 градусів.

Менший = 20*2=40 градусів.

Отвечает Кічун Діма.

Ответ:

7+2=9 частей

Одна часть равна

180:9=20

<1=20•7=140 градусов

<2=20•2=40 градусов

Можно через Х

<1=7Х

<2=2Х

7Х+2Х=180 градусов

9Х=180

Х=180:9

Х=20

<1=20•7=140 градусов

<2=20•2=40 градусов

Объяснение: