Знайдіть кути трикутника якщо два з них відносяця як 3:5, а третій кут дорівнює 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

Кути трикутника: 60°, 45° та 75°.

Объяснение:

Сумма кутів трикутника - 180°

Один з них дорівнює 60° (за умовою).

Інші: 3:5 = 180° - 60°

3х + 5х = 120°

8х = 120°

х = 15°

3х = 45°

5х = 75°

Кути трикутника: 60°, 45° та 75°.

Отвечает Невская Аполлинария.

Объяснение:

180° - 60° = 120°

3 + 5 = 8х

120 = 8х

х = 120 / 8

х = 15

кут1 = 3х = 3 × 15 = 45°

кут2 = 5х = 5 × 15 = 75°