!!!!!СРОЧНО!!!!!! Прямокутник, сторони якого 2 см і 4 см,обертають навколо меншої сторони.

Назвати,чому дорівнює радіус, висота циліндра. Знайтиповну поверхню циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Коля.

Ответ:

h=2см

R=4см

Sпол=48π см²

Объяснение:

Цилиндр

h=2см

R=4см

Sбок=2πRh=2π*2*4=16π см²

Sосн=πR²=4²π=16π см²

Sпол=Sбок+2*Sосн=16π+2*16π=16π+32π=

=48π