сторони трикутника дорівнюють 10 см і 15 см і 2 см знайти найменшу сторону подібного йому

трикутника периметр якого дорівнює 135 см

Ответы на вопрос

Отвечает Терелёв Артём.

Ответ:

10см

Объяснение:

10x+15x+2x=135

27x=135

x=5

10×5=50;15×5=75;2×5=10

75>50>10