Дано кути при паралельних прямих і січній. Різниця односторонніх кутів дорівнює 68⁰. Знайти

значення цих кутів. У відповідь записати кількість градусів обох кутів (без позначки градусу) через кому без пропусків.

Ответы на вопрос

Отвечает Молох Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

нехай односторонні кути будуть х та у

тоді їх різниця х-у=68

сума внутрішніх односторонніх кутів дорівнює 180 градусів, тому х+у=180

Маємо систему

х-у=68

х+у=180

додамо два рівняння

2х=248

х=124

тоді другий кут 180-124=56