Периметр рівнобедреного трикутника АВС дорівнює 157 см , а основа 49 см ,. знайти інші сторони​


Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Алсу.

Ответ:

(157-49)÷2 = 108÷2 = 54 см - бічна сторона

Відповідь: інші сторони дорівнюють 54 см.