Виконайте обчислення ( 1,3 • 10 – 3 ) : ( 6,5 •10 – 7 ) і запишіть результат у стандартному вигляді.


Ответы на вопрос

Отвечает Лин Саша.

( 1,3 • 10 – 3 ) : ( 6,5 •10 – 7 )=(13-3):(65-7)=10:58 запишем в виде дроби 10/58=5/29=0,172