Одна сторона трикутника дорівнює 10см а прилеглі до неї кути становлять 75° і 60° Знайди сторону

якшо кут прилеглий до неї дорівнює 60°​

Ответы на вопрос

Отвечает Цитрикова Ксюша.

Ответ:

а=13,7 см

Объяснение:

а сторона навпроти кута 75°

а=2*R/sin75°

R радіус кола описаного навколо Δ

R=10/2/sin45°=7,07 см

а=2*7,07/sin75°=13,7 см