1 із внутрішніх односторонніх кутів що утворилися при перетині 2 паралельних прямих січної на 24 °

більший за інший знайдіть ці кути?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Вика.

Ответ:Сумма односторонних углов равна 180 градусов

<1=(180-24):2=156:2=78 градусов

<2=78+24=102 градуса

Объяснение: