Твирна конуса дорив 20 см и утворюэ з площиною 60° знайдить висоту конуса​


Ответы на вопрос

Отвечает Коньшин Эдуард.

Ответ:

h=10√3см

Объяснение:

sin60°=h/L

sin60°=√3/2

√3/2=h/20

h=20√3/2=10√3см