Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо його основа дорівнює 8 см, а бічна сторона на 2см

більша ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крестинин Олег.

Ответ: 28см

Объяснение:

боковые стороны равны.

Р=8+(8+2)+(8+2)=28/см/