ABCD - тетраедр, у якому DA = DB = DC = a , ZADB = = ZADC = ZBDC = 90°. Знайдіть кут між прямими DM

і АВ, якщо М - середина ВС​

Ответы на вопрос

Отвечает Залимов Артём.

Ответ:

∠ДОМ=60°

Объяснение:

Рис см фото

∠А=∠В=∠С=60° ВМ=МС=а/2

МО⊥АВ

Из ΔВОМ   ОМ=ВМ*sin∠В=а/2/√3*2=а/√3

Из ΔВМД   ДМ=ВМ=а/2

Из ΔДОМ tg∠ДОМ=ДМ/ОМ=а/2/а/√3=√3

∠ДОМ=60°