Розв'яжіть рівнобедрений трикутника за основою 6 см і кутом при основі 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Бердникова Настя.

Ответ:

11,6 см;  150°

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=6 см,  ∠А=∠С=15°.  АС - ?  ∠В - ?

∠В=180-(∠А+∠С)=180-30=150°

За теоремою косинусів

АС²=АВ²+ВС²-2*АВ*АС*cos150=36+36-2*6*6*(-√3/2)=

=72-72*(-√3/2)=134,35;  АС=√134,35=11,6 см.