У трикутнику авс:ав=вс вд висота. Знайти периметр трикутника авд якщо вд 17см а периметер авс 68см


Ответы на вопрос

Отвечает Страхова Антонина.

Ответ:         P ΔABD = 51 см .

Объяснение:

  За  І  озн. рівності трикутників  ΔAВD = ΔCBD .

  2*P ΔABD = P ΔABC + 2* BD ;

P ΔABD = 1/2 ( P ΔABC + 2* BD ) = 1/2 P ΔABC+ BD = 1/2 *68 + 17 = 51 ( см );

                P ΔABD = 51 см .