Знайдіть кут між векторами c(0;-3) overline b (2;-2) .​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Ответ:   ∠( с ^ b ) = 45° .

Объяснение:

    Кут між векторами c(0;-3)  і b(2;-2)   знайдемо за формулою :

       cosα = ( c * b )/( | c | * | b | ) ;

  Скалярю. добуток   c * b = 0*2 + (- 3 )*(- 2 ) = 0 + 6 = 6 ;

   | c | = √( 0² + (- 3 )² ) = √9 = 3 ;   | b | = √( 2² + (- 2 )² ) = √8 = 2√2 .

  Підставляємо значення :   cosα = 6/(3 * 2√2 ) = √2/2 ;  α = 45° .